Armatūriniai karkasai

Armatūriniai karkasai

Armatūriniai karkasai – tai konstrukcijos, naudojamos pastatams, tiltams, tuneliams ir kitoms konstrukcijoms sutvirtinti ir paremti. Paprastai jie yra pagaminti iš plieno arba kitų stiprių, patvarių medžiagų ir yra skirti atsparumui įtempimui, gniuždymui ir kitoms apkrovoms.

Yra daugybė armavimo rėmų tipų, įskaitant įstrižinius, skersinius ir kirpimo sienas. Šios sistemos gali būti naudojamos kartu arba atskirai, priklausomai nuo konstrukcijos poreikių.

Įstrižainės yra sutvirtinimo rėmo tipas, naudojamas šoninėms apkrovoms, tokioms kaip vėjas ir žemės drebėjimai, atsispirti. Jį sudaro įstrižai plieniniai strypai, išdėstyti kampu per rėmą, sukuriant trikampio formą. Tai padeda perkelti šonines apkrovas į konstrukcijos pamatus, padidina jos stabilumą ir atsparumą judėjimui.

Kryžminis tvirtinimas yra dar vienas sutvirtinimo rėmo tipas, naudojamas šoninėms apkrovoms atlaikyti. Jį sudaro horizontalūs ir vertikalūs plieniniai strypai, išdėstyti kryžminiu būdu per rėmą. Taip sukuriama tinklelį primenanti konstrukcija, kuri padeda tolygiai paskirstyti apkrovas per rėmą, padidina jo stabilumą ir atsparumą judėjimui.

Šlyjamos sienos yra vertikalūs sutvirtinimo rėmai, naudojami šoninėms apkrovoms, tokioms kaip vėjas ir žemės drebėjimai, atlaikyti. Paprastai jie gaminami iš betono arba mūro ir yra skirti perkelti šonines apkrovas į konstrukcijos pamatus, didinant jos stabilumą ir atsparumą judėjimui.

Armatūros rėmai yra esminė bet kurios konstrukcijos dalis, padedanti padidinti jos tvirtumą, stabilumą ir atsparumą apkrovoms. Jie yra pagrindinė bendro konstrukcijos dizaino sudedamoji dalis ir atlieka lemiamą vaidmenį užtikrinant jos saugumą ir patikimumą.

Visi komentarai

Produktas pridėtas palyginimui